CZ | ENG | RU | POL
Wi-fi

NOVINKY A AKCE

14. Února 2020
Valentýnský večer

Oslavte svátek zamilovaných na hotelu Bonato v Náchodě. Valentýnský večer u romantické večeře se speciálním menu od šéfkuchaře Jana Vlčka.

14. Února 2019
Valentýnský večer

Přijeďte prožít svátek všech zamilovaných do hotelu Bonato v Náchodě.Šéfkuchař Honza Vlček a jeho tým pro vás připravil na 14. února speciální menu.

11. Listopadu 2018
Svatomartinské hody

Srdečně vás zveme a přijímáme objednávky na Svatomartinskou husu, kterou budeme podávat v restauraci Bonato od pátka do neděle 09.-12. 11. 2018.

PROBĚHLÉ AKCE V BONÁTU:

Zdeněk Pohlreich v Bonatu
Riccardo Lucque v Bonatu
Jean Paul Manzac v Bonatu

KURZY VAŘENÍ V BONÁTU:

           Kurzy vaření v Bonatu

Degustační večer – Čokoláda

Dovolujeme si pozvat všechny milovníky originálních, nezaměnitelných a lahodných chutí, kteří chtějí prožít výjimečný večer v příjemné atmosféře hotelu Bonato. Tentokrát je pro Vás připraven zcela ojedinělý degustační zážitek na téma ČOKOLÁDA.

Degustační večer proběhne pod záštitou majitele a světového výrobce čokolády Claudia Corallo, který je dle odborníků považován za světovou špičku ve svém oboru.

Chcete-li zažít tuto výjimečnou a neopakovatelnou akci v ČR, pak rozhodně nesmíte chybět v úterý dne 8.10.2013 v našem hotelu Bonato. Přijďte si zpříjemnit všední den něčím zcela nevšedním a nezapomenutelným.

Více informací o tomto uznávaném výrobci čokolády najdete na oficiální webu www.claudiocorallo.com

Rozhodování Vám zcela jistě usnadní následující videa: 
Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Ubytování pro dva
ZAVŘÍT